Hakkımızda

Belediye Başkanımız Sayın Kazım ÖZGAN'ın girişimleri ile ve bize bu konuda vermiş olduğu desteklerle güzel İlçemiz Kozan’da yetişip üretilen Yöresel Ürünlerimizin tanıtımı ve satışını yapmak üzere İşletme İştirakler Müdürlüğümüzce çalışmalara başladık.

Amacımız, Kentimizin doğal ve yöresel ürünlerini hem tüm Türkiye’ye tanıtmak hem de üreticimize destek olmaktır.

Sloganımız, Kozan'ımızın yöresel lezzetlerinin tüm Türkiye'ye tanıtılıp, tattırılmasına öncülük etmektir.

Bu kapsamda çalışmalarımıza yöresel ürün satışı ile başlamış bulunmaktayız. Günümüzde yaygın olarak kullanılan e-ticret alışveriş siteleri,facebook(#sosyalyasamkozanbelediyesi) ve instagram (#kozansosyalyasam) gibi sosyal medya hesaplarımız üzerinden ayrıca www.kozanyoresel.com internet adresimizden tüm vatandaşlarımız yöresel ürünlerimizi satın alabileceklerdir.

Satışa sunduğumuz ürünlerimiz Tarım alanında uzman Prof. Dr. Hikmet SAYGILI Hocamızın Başkanlığındaki Heyet kontrolü ile üretilip, Hijyenik ortamda dolumu yapılmaktadır. Ürünlerimizi pazarlarken en kaliteli ve en taze ürünleri seçip, paketleyerek satışa sunmayı kendimize ilke edinmekteyiz.

Ayrıca Belediyemize ait Sosyal Yaşam Merkezimizin bahçesine İçeriğinde bol miktarda bulunan C vitamini sayesinde bağışıklık sistemini güçlendiren, şeker hastalığına çok faydalı KAMKAT fidanları ile çok güzel görülmeye, gezilmeye değer bir KAMKAT Bahçesi yaptık. 

Yöresel ürünlerimiz Türkiye’nin birçok şehrine ulaşmaya başladı. Geri dönütler çok olumlu ve memnun edici. Birçok üst düzey kurum ve yetkiliye ayrıca diğer bize ulaşan tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sipariş ve Bilgi için Tel:0549 8331372